Apie

rasa jusionyte
 

Labas, aš Rasa Jusionytė.

Esu radijo laidų vedėja (mane galėjai girdėti Žinių Radijuje ir Nebegėdoje), žurnalistė, Ką darai, daryk gerai! renginių organizatorė, per lemtingą gyvenimo atsitiktinumą - laisvai samdoma komunikacijų vadovė.

Jau du metus kiekvieną savaitę laidose klausiu ir klausausi, kaip susikurti mylimą darbą ir gyventi taip, kaip nori. Dauguma mano pašnekovų ar pašnekovių nenorėjo kalbėti apie verslo planus - tiesą pasakius nė vienas tokio pradžioje ir neturėjo - užtat su visais kalbėjome apie vidinį pasaulį: kaip nebijoti, kaip nepalūžti ir kaip augti. Galų gale, kaip kurti pokyčius, jei dabartis nebetenkina. Įsitikinau vienu - didžiausią įtaką mūsų sėkmei darbe ir laimei asmeniniame gyvenime turi mūsų mintys ir kaip nugalime baimes. O tada, patikėję savimi, galime mokytis, kaip kurti ir auginti verslą.

Visad mėgstu pradėti rašyti „aš jums pasakysiu, kaip gyventi” socialinių medijų įrašus ar žurnalų straipsnius iškart prisipažindama: aš nieko nežinau. Manau, tai gera vieta startui. Užtat turiu krūvą klausimų ir begalinį norą išsiaiškinti, kaip veikia gyvenimas.

Dar turiu šiek tiek patirties. Man 28neri, pasiekiu viską, ką sugalvoju, mano darbų ir klientų sąrašas įspūdingas ir jau spėjau taip mylėti, kad vėliau prireikė metų terapijos ir begalinio nori gyventi toliau, kad susirinkčiau širdies šipulius. Jau spėjau palaidoti didžiąją dalį artimųjų, mane yra atleidę iš darbo, įsigijau šunį, išmokau būti viena, beveik išmokau skaičiuoti pinigus ir, manau, man pavyko pamilti save. Rasti kitokią, ramią, saugančią ir kuriančią meilę taip pat.

Šią platformą sukūriau, nes degu noru rašyti ir pasakoti istorijas apie tai, kaip susikurti tokį gyvenimą ir darbą, kurį gyventi gera ir įdomu. Jei turite klausimų, pasiūlymų ar idėjų - sekite mane Instagram, ten ir susirašykime, labai lauksiu jūsų atsiliepimų!

Ačiū!

Rasa