rasa jusionyte

Labas, aš Rasa.

Šią platformą sukūriau, nes degu noru rašyti ir pasakoti istorijas apie tai, kaip susikurti tokį gyvenimą ir darbą, kurį gyventi gera ir įdomu. Tikiuosi ir Tu čia rasi nors dalelę gėrio sau.

Mano Top 5 knygos apie darbą ir gyvenimą

Mano Top 5 knygos apie darbą ir gyvenimą

Visko, ką žinau ir kaip gyvenu, išmokau iš knygų.

rasa jusionytė

 

Lankiau vieną geriausių menų universitetų Anglijoje - jo aplinka, mentalitetas, dėstytojų patirtys man davė labai daug, bet jau tada, vos dvidešimt kelių, supratau, kad daugiausia susivokimų ir naujų minčių rasiu bibliotekoje. Nuo tada prabėgo visai nemažai metų, bet aš ir toliau skaitau. Štai mane labiausiai formavusios knygos:

Everything I Know About Love. Ją parašė Dolly Alderton dalindamasi, kaip ji, mūsų kartos moteris, nuo dienos, kai baigė mokyklą, ieško savo kelio į laimę. Skolinau ją draugėms ir jos visos sakė tą patį: atrodo čia apie mane! Kaip gera suprasti, kad ir darbe, ir santykiuose susifakapinsim, kaip reikiant, kol vieną dieną sugalvosim susipažinti su pačia savimi. O tada prasideda ta tikroji magija!

Business for Punks: Start Your Business Revolution – the BrewDog Way. Prieš darant savo, labai kviečiu padaryti sau paslaugą ir perskaityti šią knygą. Pirma jos dalis apie tikėjimą savimi ir vadovavimąsi savo galva. Antra - apie verslo pagrindus. Tu turi geriau žinoti, kiek turi pinigų už savo buhalterį. Ir nieko tokio, kad nemoki kurti sistemų bei verslo, viskas išmokstama, ši knyga - gera pradžia.

Do Purpose - Why brands with a purpose do better and matter more. David Hieatt šiaip jau yra mano guru. Marketingo, rašymo, verslo. Jis suvokia, kas yra bendruomenė. Kaip padaryti, kad žmonės tave, kaip prekinį ženklą ne matytų, o mylėtų. Ši knyga yra labai labai geras marketingo vadovėlis.

Knygomis, kurias skaitau, nuolat dalinuosi savo Instagram, yra daugybė apie kurias rašiau ir visad „įsimetu” į stories.

Nuotraukos: Deimantė Rudžinskaitė 

 
Kaip dirbti sau?

Kaip dirbti sau?

Pietūs dėžutėje #1

Pietūs dėžutėje #1